Hlavní menu

Vizualizace a 3D grafika

Vytvoříme Vám profesionální počítačové vizualizace. Vizualizace se nejčastěji využívají pro vysoce vypovídající prezentaci architektonických projektů, ale i návrhů interierů či ukázku výrobků.

Zpracujeme Vám fotorealistické vizualizace staveb i stylizované 3D obrázky ve stylu kresby tužkou. Jsme schopni připravit také interaktivní otočné vizualizace a animace.

fotbalova-akademie-1vizualizace-sklenice-meduvizualizace-barcelona-1vizualizace-jimkavizu-detsky-pokoj

Vizualizace staveb

Architektonické vizualizace jsou tím nejlepším způsobem, jak v tiskovinách či na internetu demonstrovat architektonický projekt. Jsme schopni zpracovat i vizualizace urbanistických celků.

Vizualizace interierů

Při návrhu interierů je vizualizace nedílnou souástí prezentace. Ať již se jedná o vizualizaci koupelny, kuchyně nebo jakýchkoli jiných interierů. Je možné připravit i náhledy z ptačí perspektivy a interaktivní vizualizace, ve kterých se můžete otáčet o 360°.

Produktové vizualizace

Vizualizace může být vhodnou formou prezentace Vašich výrobků. Studiová vizualizace může mít také interaktivnější formu – dejte návštěvníkovi Vaší online prezentace možnost otáčet Vašimi produkty pouhým tažením myši. Efektní a maximálně vypovídající způsob, jak s Vaším výrobkem zákazníky seznámit.

Stylizované vizualizace

Někdy může být vhodné zvolit nerealistickou formu vizualizace. Oblíbenou stylizací je v takovém případě kupříkladu kresba tužkou. Vizualizace může působit jako kdybyste ji ručně nakreslili.


Grafické studio Brno

Vizualizace budov a 3D grafika

– zabýváme se také 3D grafikou a profesionálními vizualizacemi interierů, budov, koupelen, ale také studiovými vizualizacemi produktů.

Kontakt: +420 775 855 966x

info@graficke-studio-brno.cz