Hlavní menu

Webdesign

Rádi Vám nabídneme komplexní služby v oblasti webdesignu i internetového obchodování. Nebudeme Vás přesvědčovat o nezbytnosti seriózní a profesionální prezentace na internetu – ta je dnes již samozřejmostí a i Vy to jistě víte. Tento obor se neustále vyvíjí a několik let starý web již neprezentuje Vaši firmu tak, jak by mohl. Sledujeme a do praxe aplikujeme nejmodernější trendy nejen v oblasti grafické podoby a vizuelních efektů, ale také technologie.

39-Stingenergo12-podprsenky-eshop32-Dovolenaslodi37-frantiskuv-dvur26zkosmetika

Tvorba webů

Vytvoříme Vám profesionální www stránky přesně na míru Vašim potřebám a přáním. Moderní a přístupné prezentace jsou samozřejmě napojeny na český, uživatelsky přívětivý redakční systém, jehož prostřednictvím sami snadno a přehledně zvládnete upravit obsah článků, přidat novinky i aktualizovat Vaše reference.

Tvorba eshopů

Internetové obchodování je snadné. Připravíme Vám jakkoli rozsáhlý eshop. K dispozici je množství funkcí, záleží jen na Vás, co vše má Váš nový eshop umět. Důležitou součástí eshopu je jeho administrační systém, díky němuž snadno upravíte a přeceníte produkty, vytisknete faktury a štítky pro dopravce, i rozešlete plně grafický html newsletter. A mnohem více… Nebojte se obchodovat online!

Grafické návrhy webů

Jsme Vám k dispozici i pro vytvoření grafického návrhu webu nebo eshopu – připravíme Vám psd s návrhy všech potřebných stránek. Na výběr můžete dostat z více návrhů od různých grafiků – spokojenost s výsledkem zaručena.

SEO optimalizace a marketing

Umíme dostat Vaši prezentaci i eshop na čelní pozice vyhledávačů. Rovnice je jednoduchá – lepší pozice ve vyhledávačích = více zákazníků = větší zisk. Zajistíme Vám kvalitní zpětné odkazy, i marketing na sociálních sítích.

Redakční a administrační systém

Všechny projekty stavíme na intuitivním a přehledném administračním/redakčním systému, jehož prostřednictvím bude moci snadno upravit veškerý obsah Vašeho webu nebo eshopu.


Grafické studio Brno

Webdesign

– připravíme Vám kompletní web – od grafického návrhu, přes kódování a programování, až po SEO optimalizaci. Samozřejmostí je intuitivní administrační systém pro snadnou správu obsahu.

Kontakt: +420 775 855 966x

info@graficke-studio-brno.cz